Manchetknopenwinkel.be by E.L Cravatte
  • Sinds 2004 dé Specialist
  • Binnen 30 dagen retourneren
  • Óók zakelijk bestellen
  • Veilig online betalen

Wiseguy Suspenders - Koningsblauw

ID: BRT-325
79.9 €79,90 op voorraad

Niet voor niets is het advies om tijdens een sollicitatie of presentatie gekleed te gaan in het blauw. Blauwe kleding en accessoires stralen betrouwbaarheid en geduld uit. De kleur koningsblauw is een opvallende en toch veilige kleur om jouw zakelijke pak of juist casual outfit wat meer pit te geven. De leren details zorgen voor een hippe twist.

De brede elastische banden sluiten doormiddel van 3 klassieke clips die eenvoudig aan elke broek bevestigd kunnen worden. Voor wie graag kiest voor meer comfort wordt bij deze bretel een losse “lobster hook“ geleverd. Je kunt de achterste clip eenvoudig vervangen voor deze originele haak.

Voor de echte bretels –liefhebber is er een bijpassend setje leren lussen en (jeans) knopen verkrijgbaar. Voor de meest authentieke uitstraling.

No. E633

  • Extra's 1 Clip, 2 Lobster hooks
  • Merk Wiseguy Suspenders
  • Lengte 125 cm
  • Breedte 3.5 cm
  • Kleur Blauw


Dik in orde!
Simonne Huygh
Zeer mooie kwaliteit en alles is uit dezelfde stof en kleur ! Ik kocht manchet knopen, das, vlinderdas en accent om in de borsteak te steken)
Precies wat ik wou!
Jean-Michel Defoirdt
Ruime keuze, bliksemsnel geleverd en topkwaliteit. Aanrader!!!
Eric van Eupen
Perfect
Goedele Verbraeken de Beys
100% zijde strik gekocht, snelle levering en zoals op foto.
Astrid Haghebaert
Zeer goede kwaliteit en snelle levering
Wim

Betaal veilig online

×