Manchetknopenwinkel.be by E.L Cravatte
  • Sinds 2004 dé Specialist
  • Binnen 30 dagen retourneren
  • Óók zakelijk bestellen
  • Veilig online betalen

Manchetknopen met logo

Wilt u manchetknopen met het logo van uw bedrijf, vereniging of politieke partij?

Bij ons kunt u vanaf 30 paar manchetknopen laten ontwerpen en produceren met uw eigen logo. Bezorg ons uw logo en wensen, en wij maken vrijblijvend een digitale schets. Na akkoord op de schets en offerte produceren we, indien gewenst, een sample, zodat u de manchetknoop kunt beoordelen voordat de volledige bestelling in productie gaat. De levertijd bedraagt 4 tot 6 weken.

Offerte aanvragen

Soorten manchetknopen met logo

Manchetknopen met logo kunnen op verschillende manieren worden vervaardigd:

  1. Zacht geëmailleerd: De verhoogde rand van de manchetknoop wordt opgevuld met email, vergelijkbaar met een glas-in-loodraam.
  2. Hard geëmailleerd: De manchetknoop wordt verhit en gepolijst, waardoor een glad oppervlak ontstaat.
  3. Gegoten: De manchetknoop wordt in één stuk gegoten in een mal.
  4. Gestanst of gegraveerd: Het logo wordt gestanst of gegraveerd in het materiaal.
  5. Doming: Een afbeelding wordt op de manchetknoop aangebracht met een 3D-effect.

 1. Manchetknopen met logo Zeemeermin BE2. Manchetknopen met logo Commando BE3. Manchetknopen met logo Futuristisch BE4. Manchetknopen met logo Roeiclub BE

Afwerkingsmogelijkheden

De metalen gedeelten van de manchetknoop kunnen in verschillende kleuren worden afgewerkt:

  • Goudkleurig
  • Zilverkleurig
  • Messingkleurig
  • Nikkelkleurig
  • Koperkleurig
  • Zwart
  • Rosé

Replica’s

Hebt u al een manchetknoop die u wilt laten namaken? Ook dat is perfect mogelijk!

We beantwoorden al uw vragen met plezier en vertellen u graag meer over de mogelijkheden om manchetknopen op maat te laten maken.

Betaal veilig online

×